Veliki derbi u Knjaževcu bez pobednika

U derbiju 29. kola fudbalske Zone Istok, Timočanin i Timok su podelili bodove, igrali nerešeno 2:2.

U teškoj utakmici pred oko 600 navijača, odigrana je utakmica u kojoj su pravdu delile sudije iz saveznog ranga, zbog važnosti utakmice.

Posle velike borbe i blagom dominacijom Timočanina poluvreme je završeno rezultatom 0:0.

U drugom poluvremenu Timok je krenuo odlučnije ali je hladan tuš za goste priredio  evrogolom sa 20 metara Miloš Kocić, domaćin vodi 1:0.

Sedam minuta kasnije u šesnaestercu se najbolje snašao Miloš Todorović i odbijenu loptu smestio u mrežu, dao nadu Timoku za preokret.

U 69 minutu posle polu-kontre bivši igrač Timoka Dejan Novčić postiže pogodak i ponovo domaćin u vođstvu.

Konačan rezultat na utakmici postavlja Miloš Rošević. Timočanin-Timok1919 2:2.

U poslednjem kolu knjaževčani gostuju ekipi Bukovika dok Timok dočekuje ekipu Svrljiga.