Zaječarski karate klub “Lavlje srce” osvojio je 28 medalja na “KARATE KUPU KNJAŽEVAC”

U nedelju 15. aprila 2018. godine u organizaciji Karate kluba “Musaši” iz Knjaževac, organizovan je “KARATE KUP KNJAŽEVAC”.

Na “KARATE KUPU KNJAŽEVCA” učestvovalo je 11 klubova i oko 150 takmičara. Zaječarski karate klub “Lavlje srce” osvojio je 28 medalja, od toga 19 zlatnih, 3 srebrne i 6 bronzane medalje.

Najtrofejniji takmičar kluba bio je Romeo Šarić koji je osvojio zlatnu medalju u katama i zlatnu medalju u borbama, i Filip Milkić sa dve zlatne medalje u katama i zlatnom medaljom u borbama.

Najuspešniji klubovi na turniru bili su KK “Lavlje srce” iz Zaječara, KK “Sureido” iz Bora i GKK “Zaječar” iz Zaječara.